Generator plazmowy Rife’a

Zasada działania generatora plazmowego Rife’a

Plazmoterapia jest metodą terapii naturalnej, służącą do likwidacji patogenów, a także do terapii wielu schorzeń przewlekłych o podłożu zakażenia różnego rodzaju patogenami. Do wykonania zabiegów jest wykorzystywany najnowocześniejszy i najskuteczniejszy w tej chwili na świecie generator plazmowy Rife’a, który emituje falę plazmową. Jest on stosowany na szeroką skalę w USA, Kanadzie, Czechach, Słowacji i innych krajach, gdzie działają także ośrodki badawcze tej metody. W odróżnieniu do bardzo popularnych w Polsce zabiegów prądowych typu Zapper lub metoda Mora, generator plazmowy Rife’a ma nieporównywalnie większą skuteczność, ponieważ nie ma oporowości i dociera do każdej komórki w naszym ciele, nawet tam, gdzie prąd nie może, między innymi (mózg, jelito cienkie, kości, szpik kostny, wnętrza narządów, gałka oczna). Zabiegi są bezpieczne, bezbolesne i bezinwazyjne, przeprowadzane na certyfikowanym urządzeniu.

Centrum Wspierania Zdrowia posiada generator plazmowy który jest kompatybilny z urządzeniem Healy dzięki czemu intensywność oddziaływania częstotliwości generowanych z Healy przy zastosowaniu Lampy Rife’a wzrasta dziesięciokrotnie.

Obecnie mamy możliwość skonstruowania indywidualnego programu terapeutycznego dla danej osoby na generatorze plazmowym, który zawiera tylko te patogeny, które zostaną wykryte u tej osoby. Służy temu celowi Biofitbek – proces wyboru częstotliwości diagnozujących się u klienta. Generator plazmowy wysyłając zadane częstotliwości dotyczące danego patogena wybiera tylko te które diagnozują się u klienta i w ten sposób powstaje program personalny dla danego klienta i dla wybranego patogenu. Dzięki takiemu programowi personalnemu terapia jest o wiele skuteczniejsza.

Plazmoterapia wykorzystywana jest do usuwania z organizmu pasożytów i patogenów (wirusów, grzybów i bakterii chorobotwórczych). Zalecana szczególnie w przypadku:

  • borelioza wraz z koinfekcjami,
  • zakażenie pasożytami, min. owsiki, lamblie, glista, węgorek jelitowy, przywry wątrobowe, jelitowe, tasiemce
  • zakażenie gronkowcem złocistym, E-coli, helicobacter pylori, salmonella, chlamydią, candida albicans
  • zakażenie wirusami: Cosaxie, Epstain-Barr, brodawki, opryszczka
  • alergia, astma,
  • ból gardła, zęba, zapalenie zatok, angina, grypa, kaszel, przeziębienie, katar
  • cellulit, trądzik,
  • toksoplazmoza,
  • wrzody żołądka, zapalenie wątroby, dróg moczowych


W terapii boreliozy plazmoterapia generatorem plazmowym  daje lepsze efekty niż tradycyjne leczenie farmakologiczne. Dla osób korzystających z plazmoterapii zalecane jest równoczesne korzystanie z zabiegów oczyszczających połączonych z fitoterapią.